H 500

H 500 - vysoce produktivní horizontální obráběcí centrum pro komplexní třískové obrábění součástek z rozličných materiálů: oceli, šedé litiny a slitin lehkých kovů upnutých na otočném stole.
Poptat

H 500 – vysoce produktivní horizontální obráběcí centrum pro komplexní třískové obrábění součástek z rozličných materiálů: oceli, šedé litiny a slitin lehkých kovů upnutých na otočném stole. Umožňuje provádět frézovací operace ve třech na sebe kolmých souřadnicových osách X, Y, Z a v rotační ose B. Dále umožňuje provádět vrtací, vyvrtávací, vystružovací a závitovací operace. Stroj je vysoce účinný s vynikajícími vlastnostmi v pevnosti a tuhosti litinové konstrukce, které jsou předpokladem pro vysokou spolehlivost, dlouhodobou vysokou přesnost a vysokou dynamickou a tepelnou stabilitu.

Stroj je ve standardním provedení vybaven digitálními pohony, přímým odměřováním ve všech osách, souvislým otočným stolem (osa B), automatickým výměníkem palet (2 palety 500 × 500 mm), elektronickou kompenzací teplotních dilatací, automatickým zásobníkem nástrojů na 45 míst, chladicím agregátem se systémem chlazení nástrojů, automatickým ofukováním držáku nástroje, šnekovými dopravníky třísek (2 ks) a hrablovým dopravníkem třísek.

Stroj může být vybaven dálkovou diagnostikou stroje, která pomáhá při komunikaci se zákazníkem při diagnostice a nápravě většiny stop-stavů stroje.

Ke stroji H 500 nabízíme širokou škálu zvláštního příslušenství.