V 20.6 VEGA / VS 20.6 VEGA

Vega V 20.6 - stolní vrtačky určené pro vrtání, vystružování a řezání závitů v kusové i sériové výrobě. Stolní vrtačky Vega V 20.6 mají plynulou změnu otáček. Těleso vřeteníku je monolitní celek, který zajišťuje tuhost konstrukce a provozní spolehlivost.
Poptat

Vega V 20.6 – stolní vrtačky určené pro vrtání, vystružování a řezání závitů v kusové i sériové výrobě. Stolní vrtačky Vega V 20.6 mají plynulou změnu otáček. Těleso vřeteníku je monolitní celek, který zajišťuje tuhost konstrukce a provozní spolehlivost. Hloubka vrtání se nastavuje na stupnici s milimetrovou přesností. Vřeteno je uloženo v kuličkových ložiscích a do horní polohy ho automaticky vrací spirálová pružina. Vřeteník těchto strojů a konzola ve sloupovém provedení jsou svisle přestavitelné a otočné kolem sloupu. Vrtačky Vega jsou v nabídce ve stolním i sloupovém provedení s označením Vega VS 20.6.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/5/e/5ea55eb5-0be7-4ee6-91ff-dfd030e72ebb/strojimport.cz/web/wp-content/themes/strojimport/single.php on line 98