H 800 Five Axis

H 800 Five Axis - je produkční horizontální obráběcí centrum v pětiosém provedení s dvouosým naklápěcím CNC stolem a souřadnicovým zásobníkem nástrojů využitelné pro celou škálu technologií od silového po vysokorychlostní obrábění.
Poptat

H 800 Five Axis – je produkční horizontální obráběcí centrum v pětiosém provedení s dvouosým naklápěcím CNC stolem a souřadnicovým zásobníkem nástrojů. Využitelný je pro celou škálu technologií od silového po vysokorychlostní obrábění. Koncepce stroje je v provedení lože do „T“ s příčně posuvným stojanem (osa X), po kterém se ve svislém směru pohybuje vřeteník (osa Y). Pohyb po ose Z vykonává otočný stůl (osa B) s upnutým obrobkem. Stroj vyniká velmi vysokou tuhostí, výkonností a dlouhodobě vysokou a stabilní přesností.

Horizontální obráběcí centrum H 800 FIVE AXIS je pětiosou variantou stroje H 800 s dvouosým naklápěcím a otočným CNC stolem s kruhovou upínací plochou a souřadnicovým  zásobníkem nástrojů.

Horizontální obráběcí centrum je ve standardním provedení vybaveno přímým odměřováním v osách X, Y, Z a B, elektronickou kompenzací teplotních dilatací, agregátem oplachů a chlazení nástroje, vnějším chlazení nástroje, ofukováním dutiny pro upnutí nástroje, šnekovým převodem otočného stolu (osa B), šnekovými dopravníky třísek (2 ks), centrálním hrablovým dopravníkem třísek, zásobníkem nástrojů na 56 míst, automatickým výměníkem palet, 2 ks palet 800 × 800 mm, kompletním krytováním stroje.

Stroj může být vybaven dálkovou diagnostikou stroje, která pomáhá při komunikaci se zákazníkem při diagnostice a nápravě většiny stop-stavů stroje.

Ke stroji H 800 Five Axis nabízíme širokou škálu zvláštního příslušenství.