MCV 1016 Quick

MCV 1016 Quick - 3 osé obráběcí centrum s dlouhodobě vysokou pracovní přesností, přímým odměřováním a rychlým a přesným polohováním.  Stroj vyniká vysokou tuhostí své konstrukce.
Poptat

MCV 1016 Quick – 3 osé obráběcí centrum s dlouhodobě vysokou pracovní přesností, přímým odměřováním a rychlým a přesným polohováním.  Stroj vyniká vysokou tuhostí své konstrukce. Na stroji jsou použita automatická výměna nástrojů se zásobníkem s mechanickou rukou na 24 poloh s výkonnými nástroji s vysokotlakým středovým chlazením. Velmi vysoký pracovní rozsah při minimálním pracovním prostoru stroje. Bezpečnost obsluhy zajišťuje vodotěsné kabinové zakrytování pracovního prostoru s levými bočními prosklenými dveřmi. Při využití přídavného otočného a sklopného stolu je možnost 4 a 5ti osého obrábění. Řídící systémy HEIDENHAIN iTNC530 HSCI nebo SIEMENS SINUMERIK 840D sl. Tato centra jsou vhodnou investicí všude tam, kde se jedná o komplexní obrábění většiny plochých a skříňových součástí z kovových i nekovových materiálů v kusové, ale i sériové výrobě s požadavkem na přesnou výrobu tvarově složitých součástí a forem v nástrojárnách.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/5/e/5ea55eb5-0be7-4ee6-91ff-dfd030e72ebb/strojimport.cz/web/wp-content/themes/strojimport/single.php on line 98