MORI-SAY TMZ867 CNC

MORI-SAY TMZ867CNC - osmivřetenový dlouhotočný soustružnický automat s horizontální osou otáčení vřetenového bubnu. Stroj umožňuje plně automatické, vysoce produktivní a komplexní obrábění převážně rotačních součástí z tyčového materiálu i z polotovarů jako jsou přesné odlitky a výkovky.
Poptat

MORI-SAY TMZ867CNC – osmivřetenový dlouhotočný soustružnický automat s horizontální osou otáčení vřetenového bubnu. Stroj umožňuje plně automatické, vysoce produktivní a komplexní obrábění převážně rotačních součástí z tyčového materiálu i z polotovarů jako jsou přesné odlitky a výkovky. Propracovaná konstrukce stroj spojuje výhody vysoké produktivity vačkových vícevřetenových automatů a komplexního obrábění součástí na standardních soustružnických obráběcích centrech při minimalizaci nároků na zastavěnou plochu. Automat výrazným způsobem rozšiřuje technologické možnosti obrábění součástí. Po dodatečné montáži zvláštního příslušenství může stroj vyrábět i dvě různé jednoduché součásti – pracuje jako dvakrát čtyřvřetenový automat.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/5/e/5ea55eb5-0be7-4ee6-91ff-dfd030e72ebb/strojimport.cz/web/wp-content/themes/strojimport/single.php on line 98