OFA 75 CNC 6

OFA 75 CNC 6 - svislá odvalovací frézka na ozubení určena pro frézování ozubených kol čelních s přímými i šikmými zuby dále řetězových kol, šnekových kol frézovaných radiálním i tangenciálním způsobem, ozubených kol s podélnou modifikací, drážkových hřídelí a jiných druhů ozubení frézovaných odvalovacím způsobem.
Poptat

OFA 75 CNC 6 – svislá odvalovací frézka na ozubení určena pro frézování ozubených kol čelních s přímými i šikmými zuby dále řetězových kol, šnekových kol frézovaných radiálním i tangenciálním způsobem, ozubených kol s podélnou modifikací, drážkových hřídelí a jiných druhů ozubení frézovaných odvalovacím způsobem. Nová moderní konstrukce s vymezením vůlí frézovacího suportu a stolu umožňuje frézování kalených kol a rychlostní frézování nekalených kol tvrdokovovými nástroji. Stroj je využitelný v sériové i kusové výrobě. V základním provedení je stroj vybaven řídícím systémem Sinumerik 840 D sl a pohony od firmy Siemens. Odvalovací frézka OFA 75 CNC 6 má šest řízených os.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/5/e/5ea55eb5-0be7-4ee6-91ff-dfd030e72ebb/strojimport.cz/web/wp-content/themes/strojimport/single.php on line 98