OHA 50 CNC 5

OHA 50 CNC 5 - svislá odvalovací obrážečka je vysoce výkonný universální stroj, určený pro obrážení vnějšího i vnitřního ozubení čelních ozubených kol s přímými i šikmými zuby a má instalovaným řídícím systémem SINUMERIK 840 D sl, který zajišťuje řízení pěti os a s digitálními servopohony řízených os.
Poptat

OHA 50 CNC 5 – svislá odvalovací obrážečka je vysoce výkonný universální stroj, určený pro obrážení vnějšího i vnitřního ozubení čelních ozubených kol s přímými i šikmými zuby a má instalovaným řídícím systémem SINUMERIK 840 D sl, který zajišťuje řízení pěti os a s digitálními servopohony řízených os. Kromě řízení jednotlivých os, zajišťuje systém ovládání všech ostatních funkcí stroje, průběh automatického pracovního cyklu včetně poruchové a provozní diagnostiky. Na stroji je možno obrážet i různé křivkové kotouče, ozubené segmenty a při využití zvláštního příslušenství i hřebeny do délky 1000 mm. Pro každé obrážení je možno navolit až 20 řezů s volbou optimálních řezných podmínek.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/5/e/5ea55eb5-0be7-4ee6-91ff-dfd030e72ebb/strojimport.cz/web/wp-content/themes/strojimport/single.php on line 98