MCFV 1060

MCFV 1060 -  vysoce produktivní vertikální obráběcí centrum umožňující celou škálu technologií od silového po vysokorychlostní obrábění. Obráběcí centrum je tvořeno základnou a k ní upevněným stojanem - dva pevné a stabilní stacionární litinové odlitky.
Poptat

MCFV 1060 – vysoce produktivní vertikální obráběcí centrum umožňující celou širokou škálu technologií od silového po vysokorychlostní obrábění. Obráběcí centrum MCFV 1060 je tvořeno základnou a k ní upevněným stojanem – dva pevné a stabilní stacionární litinové odlitky. Prostřednictvím lineárního vedení s valivými elementy jsou realizovány veškeré pohyby stroje. Jejich dimenze a provedení dovoluje vysoké zatížení stolu, suportu a vřeteníku při zachování velmi vysoké přesnosti hotového obrobku a to i při přerušovaném řezu a také velmi vysokou životnost a spolehlivost stroje. Maximální přípustné zatížení stolu s pracovní plochou 1270 x 590 mm umožňuje upnutí obrobku až do hmotnosti 1350 kg. Funkce stroje jsou řízeny CNC řídícím systémem HEIDENHAIN, SIEMENS nebo FANUC.

Stroj je ve standardním provedení vybaven digitálními pohony, lineárními optoelektrickými absolutními pravítky, centrálním mazacím systémem, zásobníkem nástrojů s výměnnou rukou, automatickým ofukováním držáku nástroje, chladicím agregátem se systémem chlazení nástroje, oplachováním teleskopických krytů a elektronickou kompenzací teplotních dilatací.

Stroj může být vybaven dálkovou diagnostikou stroje, která pomáhá při komunikaci se zákazníkem při diagnostice a nápravě většiny stop-stavů stroje.

Ke stroji MCFV 1060 nabízíme širokou škálu zvláštního příslušenství.