MCFV 1260 (P)

MCFV 1260 - vysoce produktivní vertikální obráběcí centrum pro komplexní třískové obrábění ve třech osách X, Y, Z. Stroj je řízen CNC řídícím systémem (HEIDENHAIN, SIEMENS nebo FANUC), který umožňuje obrábění i prostorově velmi složitých tvarů, kdy pracovní nástroj následuje dráhu vzniklou jako výstup z 3D CAD programu.
Poptat

MCFV 1260 – vysoce produktivní vertikální obráběcí centrum pro komplexní třískové obrábění ve třech osách X, Y, Z. Stroj je řízen CNC řídícím systémem (HEIDENHAIN, SIEMENS nebo FANUC), který umožňuje obrábění i prostorově velmi složitých tvarů, kdy pracovní nástroj následuje dráhu vzniklou jako výstup z 3D CAD programu. Vřeteno stroje je uloženo ve vřetenové jednotce zabudované ve vřeteníku a pohybuje se ve vertikálním ose (Z) po vedení na stojanu. Pracovní stůl, jehož horní plocha o rozměrech 1450 x 590 mm slouží pro upnutí obrobku, umožňuje maximální přípustné zatížení až do hmotnosti 1350 kg. Křížový suport se pohybuje po vedení na základně v příčném směru (osa Y). Stroj je ve standardním provedení vybaven digitálními pohony, lineárními optoelektrickými absolutními pravítky, centrálním mazacím systémem, zásobníkem nástrojů s výměnnou rukou, automatickým ofukováním držáku nástroje, chladicím agregátem se systémem chlazení nástroje, oplachováním teleskopických krytů a elektronickou kompenzací teplotních dilatací.

Stroj může být vybaven dálkovou diagnostikou stroje, která pomáhá při komunikaci se zákazníkem při diagnostice a nápravě většiny stop-stavů stroje.

Ke stroji MCFV 1260 nabízíme širokou škálu zvláštního příslušenství.