VS 32 B

VS 32 B - sloupová vrtačka určená pro vrtání,vystružování a řezání závitů s reverzní hlavou v kusové i sériové výrobě. Tuhá konstrukce je tvořena litinovou základnou, ze které vychází ocelový sloup na kterém je otočně upevněn vřeteník (u sloupového provedení konzola se stolem).
Poptat

VS 32 B – sloupová vrtačka určená pro vrtání,vystružování a řezání závitů s reverzní hlavou v kusové i sériové výrobě. Tuhá konstrukce je tvořena litinovou základnou, ze které vychází ocelový sloup na kterém je otočně upevněn vřeteník (u sloupového provedení konzola se stolem). Vřeteník (u sloupového provedení i konzola) jsou svisle přestavitelné a otočné o 360° kolem sloupu. Rychlostní skříň je poháněna klínovým řemenem od elektromotoru s možností napínání řemene. Stroje jsou vybaveny 15ti stupni otáček. Změny otáček se volí dvěma ručními pákami v kombinaci s řemenem na kladkách. Volitelné čtyři stupně strojních posuvů se řadí ruční pákou. Pákou je provedeno i zapínání a vypínání automatické spojky posuvu. Automatická spojka také zajišťuje samočinné vypnutí posuvu. Automatické vypnutí posuvu se uvede v činnost při nadměrném otupení či zalomení pracovního nástroje. Posuv lze kdykoliv vypnout i ručně. Hloubka vrtání se nastavuje na stupnici s milimetrovou přesností. Vřetena jsou uložena v kuličkových ložiscích, jejich automatické vrácení do horní polohy je zajištěno pomocí vratné pružiny. Mazání všech pohyblivých dílů je zajištěno cirkulačním čerpadlem. U sloupového provedení je stůl uložen otočně na konzole a umožňuje upnutí ve vertikální a horizontální poloze.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/5/e/5ea55eb5-0be7-4ee6-91ff-dfd030e72ebb/strojimport.cz/web/wp-content/themes/strojimport/single.php on line 98