VS 40 SPRINT

VS 40 Sprint - sloupová vrtačka určená pro vrtání, vystružování a řezání závitů v kusové i sériové výrobě. Vřeteník i pracovní stůl jsou svisle přestavitelné a otočné kolem sloupu o 360°.
Poptat

VS 40 Sprint – sloupová vrtačka určená pro vrtání, vystružování a řezání závitů v kusové i sériové výrobě. Vřeteník i pracovní stůl jsou svisle přestavitelné a otočné kolem sloupu o 360°. Sloupová vrtačka VS 40 Sprint má mechanický primární převod ozubenými koly. Vrtačka je vybavena ručním i strojním posuvem a vyznačuje se plynulou změnou otáček vřetena. Sloupová vrtačka VS 40 Sprint vychází z konstrukce vrtačky řady Pollux s doplněním elektro instalace o frekvenční měnič, čímž je dosaženo plynulé změny otáček, při zachování všech předností vrtaček typové řady. Automatická spojka strojního posuvu zajišťuje samočinné vypnutí posuvu při přetížení. Hloubka vrtání se nastavuje na stupnici s milimetrovou přesností. Ovládací prvky strojů jsou soustředěny na čelním panelu stroje v dosahu obsluhy. Vřeteno je uloženo v přesných kuličkových ložiscích, spirálová pružina vrací automaticky vřeteno do horní polohy. Mazání všech pohyblivých dílů je zajištěno čerpadlem.

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/5/e/5ea55eb5-0be7-4ee6-91ff-dfd030e72ebb/strojimport.cz/web/wp-content/themes/strojimport/single.php on line 98