HWT E-422 CNC

HWT E-442 CNC TROLL - portálová frézka na grafit řízená PC. Konstrukce frézky je z polymerbetonu, pojezdy s lineárním vedením a kuličkovými šrouby jsou poháněny krokovými motory nebo servy. Frézka HWT D-442 CNC je vhodná především pro výrobu grafitových elektrod, frézování plastů, dřeva, slitin hliníku, oceli apod.
Poptat

Portálová frézka na grafit HWT E-422CNC TROLL

HWT E-442 CNC TROLL – portálová frézka na grafit řízená počítačem se požívá především pro výrobu grafitových elektrod, zpracování plastů, hliníku apod. S digitalizačními sondami umožňují prostorovou digitalizaci modelů.. Základní konstrukce frézky je z polymerbetonu, pojezdy s lineárním vedením a kuličkovými šrouby jsou poháněny servy nebo krokovými motory. Na všech osách jsou indukční kalibry pro definici referenčních bodů, což umožňuje opakovaný nájezd do požadovaného místa i po vypnutí stroje. Vřeteník je osazen vřetenem HSD 5,5 kW s plynule nastavitelnými otáčkami. Pro nižší otáčky je možné osazení vřetenem AZK. Nástroje se upínají do kleštinových upínačů SK30 a kleštin ER-32 s upínacím průměrem 2 až 20 mm. Frézka je připravena na připojení k odsávání.

Portálová frézka na grafit typového označení HWT D-442 CNC je v základním provedení vybavena osvětlením pracovního prostoru, odsávacími hubicemi a úplným zakrytováním. Frézka umožňuje velmi přesné obrábění se zajímavým poměrem cena / výkon. Jako příslušenství je dodáván automatický výměník nástrojů na 14 pozic. Pro obrábění tvarově komplikovaných a náročných dílů je možné připojení přípravků pro 4 a 5ti-osé obrábění. Frézka je osazena řídícím systémem COMETS. Řídicí systém zpracovává kód NC ve formátu ISO (G-kódy). Frézka je připravena na připojení k odsávání. Pracovní prostor frézky HWT E-422 CNC TROLL je XY: 400 mm Z: 200 nebo 300 mm. Umožňuje tak obrábění nejčastěji se vyskytujících rozměrů obrobků.