WRD 180 H

WRD 180 H - největší, nejtěžší a nejvýkonnější představitel plně hydrostatických strojů řady WRD. Využitím výborných vlastností hydrostatického vedení jsou stroje určeny pro nejnáročnější způsoby obrábění.
Poptat

Deskové vyvrtávačky WRD 180 H

WRD 180 H – největší, nejtěžší a nejvýkonnější představitel plně hydrostatických deskových vyvrtávaček řady WRD. Využitím výborných vlastností hydrostatického vedení jsou stroje určeny pro nejnáročnější způsoby obrábění. Stoje WRD 180 H jsou konstruovány pro nejpřesnější souřadnicové vrtání, vyvrtávání, frézování a řezání závitů. Jsou vhodné zejména pro opracovávání skříňových, deskových a prostorově členitých obrobků z litiny, ocelolitiny, oceli a dalších třískově obrobitelných materiálů, zvláště pak pro obrobky velkých i největších rozměrů to až do hmotnosti 200 tun. Stroje jsou vhodné pro sériovou výrobu a pro náročné technologické využití. Vodorovné vyvrtávačky WRD je možno doplnit řadou přídavných technologických zařízení, která výrazně rozšiřují technologické možnosti stroje (například možnost obrábění forem).

Nevyhovuje tento model deskové vyvrtávačky WRD vašim požadavkům? Máme v nabídce také menší. Více naleznete v našem katalogu.