MCG 2318i

MCG 2318 - vertikální portálové obráběcí centrum představitelem řady multiprofesních obráběcích center, které je díky svým parametrům předurčeno nejen k obrábění rozměrných a tvarově složitých dílců v oborech klasického strojírenství, ale i v průmyslu automobilovém, plastikářském a lisařském.
Poptat

MCG 2318 – vertikální portálové obráběcí centrum představitelem řady multiprofesních obráběcích center, které je díky svým parametrům předurčeno nejen k obrábění rozměrných a tvarově složitých dílců v oborech klasického strojírenství, ale i v průmyslu automobilovém, plastikářském a lisařském. Robustní a pevná konstrukce skeletu zaručuje vysokou tuhost při tvrdém obrábění, vysokou dynamickou stabilitu při vysokých řezných rychlostech, minimální dopad na geometrii středu v posuvných polohách a velmi dobrou tepelnou stabilitu při různých pracovních podmínkách. Vysoký krouticí moment vřetena umožňuje obrábění středně pevných ocelových dílů moderními nástroji. Manipulace s nástroji je řešena přímo prostřednictvím interakce nástrojového zásobníku a manipulátoru. S ohledem na možnost obrábění až v šesti osách se současnou možností soustružení, najde také své uplatnění v náročných oblastech energetiky a letectví.

Funkce stroje jsou řízeny CNC řídícím systémem SIEMENS nebo HEIDENHAIN. Stroj je ve standardním provedení vybaven vřetenovou jednotkou HSK-A100, dopravníky třísek, přívodem vzduchu středem vřetena, kompletně krytovaným pracovním prostorem, automatickým zásobníkem nástrojů, vibrodiagnostikou, vnějším chlazením nástroje.

Stroj může být vybaven dálkovou diagnostikou stroje, která pomáhá při komunikaci se zákazníkem při diagnostice a nápravě většiny stop-stavů stroje.

Ke stroji MCG 2318 nabízíme širokou škálu zvláštního příslušenství.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/5/e/5ea55eb5-0be7-4ee6-91ff-dfd030e72ebb/strojimport.cz/web/wp-content/themes/strojimport/single.php on line 98