MANURHIN K´MX632DUO

K’MX 632 DUO - dlouhotočný automat určený pro produktivní obrábění součástí z tyčovité oceli o maximálním průměru 32 mm.
Poptat

K’MX 632 DUO  dlouhotočný automat určený pro produktivní obrábění součástí z tyčovité oceli o maximálním průměru 32 mm. S ohledem na vnitřní vrtání vřetene 37 mm není pro uchycení kleštinou podavače tyčí nutná úprava konců tyče na menší průměr. Stroj je v základu vybaven dvěma elektrovřeteny s maximálními otáčkami 10.000 /min a rotačním vodícím pouzdrem, zcela synchronizovaným s hlavním vřetenem. Šest lineárních CNC os (X1, Y1, X2, Y2, Z1, Z2) a dvě rotační CNC osy (C1, C2) umožňují obrábět produktivně jednodušší i složitější dílce. Velkou předností tohoto automatu je paralelní soustružení (nebo frézování) dvěma nástroji současně. Na přání lze stroj vybavit poháněnými nástroji na zadní i přední nástrojovou desku. Stroj je dodáván se zásobníkem tyčí a automatickým podavačem minimálně třímetrových tyčí s odměřováním. Díly s délkou nad 170 mm je možné volitelně vyvádět i skrz sekundární vřeteno. Délka obrobku je omezena v podstatě pouze délkou tyče.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/5/e/5ea55eb5-0be7-4ee6-91ff-dfd030e72ebb/strojimport.cz/web/wp-content/themes/strojimport/single.php on line 98