MANURHIN K´MX532 TREND

K’MX 532 TREND - dlouhotočný automat určený k produktivnímu obrábění složitých součástí z tyčového materiálu až do průměru 32 mm.
Poptat

K’MX 532 TREND – dlouhotočný automat určený k produktivnímu obrábění složitých součástí z tyčového materiálu až do průměru 32 mm. S ohledem k vrtání vřetene o průměru 37 mm není nutná úprava konců tyče na menší průměr pro uchycení kleštinou podavače tyčí.
Stroj MANURHIN K´MX532 TREND je standardně vybaven dvěma elektrovřeteny s maximálními 10.000 otáčkami za minutu a rotačním vodícím pouzdrem, synchronizovaným s hlavním vřetenem. Tento automat disponuje pěti lineárními řízenými osami (X1, Y1, Y2, Z1, Z2) a dvěmi rotační osami (C1, C2) umožňují obrábět produktivně jednoduché i složitější dílce.
Na přání lze stroj vybavit poháněnými nástroji na zadní i přední části nástrojového desky, případně pro mimoosé vrtání. Zdvih vřeteníku lze využít pro soustružení až 400 milimetrů dlouhých dílců na jedno upnutí obrobku.
Stroj je dodáván standardně s automatickým podavačem minimálně třímetrových tyčí s odměřováním a se zásobníkem tyčí. Dílce nad 170 mm je možné volitelně vyvádět i skrz sekundární vřeteno. Délka obrobku je u tohoto stroje omezena v podstatě pouze délkou tyče.
Ke stroji nabízíme široké spektrum zvláštního příslušenství.