MANURHIN K´MX413

MANURHIN K’MX 413 - dlouhotočný automat určený k obrábění menších součástí v rozsahu ø 2 až16 mm. Je to vysoce dynamický stroj, v porovnání s CNC revolverovými soustruhy vyniká svou bezkonkurenční produktivitou práce.
Poptat

MANURHIN K’MX 413 – dlouhotočný automat určený k obrábění menších součástí v rozsahu ø 2 až16 mm. Je to vysoce dynamický stroj, v porovnání s CNC revolverovými soustruhy vyniká svou bezkonkurenční produktivitou práce. Stroj také zvládá velmi vysokou přesnost obrábění a dosahuje vysokou kvalitu opracovaného povrchu. K’MX 413 se dodává jako plně vybavený stroj ve standardu a je okamžitě připravený k nasazení do provozu. Sekundární vřeteno, poháněné nástroje jsou zahrnuty v základní výbavě, stejně jako podavač tyčí. Lehká kinematika a poslední generace CNC zajišťuje snadné a rychlé programování snižující čas potřebný pro seřizování. Se dvěmi elektrovřeteny, 3 poháněnými nástroji, C-osou a až 12 pevnými nástroji je K’MX 413 schopen obrábět i velmi složité a tvarově náročné dílce. Ke stroji je možno doobjednat velké množství zvláštního příslušenství.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/5/e/5ea55eb5-0be7-4ee6-91ff-dfd030e72ebb/strojimport.cz/web/wp-content/themes/strojimport/single.php on line 98