BUB E CNC

BUB E CNC - je plně numericky řízený brousicí stroj se třemi řízenými osami. Osa X (přísuv vřeteníku), osa Z (délkový posuv stolu) a osa C (otáčky pracovního vřeteníku). Tato bruska je určena především pro řízené broušení vnějších válcových a kuželových ploch obrobků podélným, nebo zapichovacím způsobem. Samozřejmostí je také tvarové broušení a broušení různých přechodů. 
Poptat

BUB E CNC – je plně numericky řízený brousicí stroj se třemi řízenými osami. Osa X (přísuv vřeteníku), osa Z (délkový posuv stolu) a osa C (otáčky pracovního vřeteníku). Tato bruska je určena především pro řízené broušení vnějších válcových a kuželových ploch obrobků podélným, nebo zapichovacím způsobem. Samozřejmostí je také tvarové broušení a broušení různých přechodů. Pomocí kuličkových šroubů a servomotorů je posouván brousicí vřeteník a stůl. Na brusce BUB E CNC je možno obrábět dílce až do 500 kg jednoho kusu.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/5/e/5ea55eb5-0be7-4ee6-91ff-dfd030e72ebb/strojimport.cz/web/wp-content/themes/strojimport/single.php on line 98