MASTURN

MASTURN 550 a 820 - vysoce přesný a výkonný CNC řízený soustruh s jednoduchou obsluhou vhodný pro jek pro kusovou tak i malosériovou výrobu. Obrábění lze provádět v automatickém cyklu s podporou CNC systému nebo v režimu ručním jako na klasickém konvenčním soustruhu.
Poptat

MASTURN 550 a 820 – vysoce přesný a výkonný CNC řízený soustruh s jednoduchou obsluhou vhodný pro jek pro kusovou tak i malosériovou výrobu. Obrábění lze provádět v automatickém cyklu s podporou CNC systému nebo v režimu ručním jako na klasickém konvenčním soustruhu. Grafická simulace obrábění, program lze tvořit konturovým programováním nebo DIN programováním. Zadávání řezných a geometrických údajů je prováděno do řídícího systému přes klávesnici, kde jsou automaticky zpracovány. Na přání zákazníka lze dodat software pro tvorbu programů a jejich realizaci na Vašem PC. V nabídce je i široká volba zvláštního příslušenství.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/5/e/5ea55eb5-0be7-4ee6-91ff-dfd030e72ebb/strojimport.cz/web/wp-content/themes/strojimport/single.php on line 98