SBE 300 CNC

SBE 300 CNC -  soustruh pro výkonné soustružení přírubových a hřídelových součástek velmi přesných rozměrů. Ověřená konstrukce stroje s vysokou tuhostí. Digitální servopohony s broušenými kuličkovými šrouby a lineární válečkové vedení s přímým odměřováním v X-ose. Spolehlivost i  v nejtěžších technologických provozech. V kombinaci s automatickým NC řízeným koníkem a podavačem tyčí je stroj určený pro vysoké výkony a maximální produktivitu obrábění v sériové výrobě.
Poptat

SBE 300 CNC –  soustruh pro výkonné soustružení přírubových a hřídelových součástek velmi přesných rozměrů. Ověřená konstrukce stroje s vysokou tuhostí. Digitální servopohony s broušenými kuličkovými šrouby a lineární válečkové vedení s přímým odměřováním v X-ose. Spolehlivost i  v nejtěžších technologických provozech. V kombinaci s automatickým NC řízeným koníkem a podavačem tyčí je stroj určený pro vysoké výkony a maximální produktivitu obrábění v sériové výrobě.

Nejdůležitější charakteristiky:

  • CNC soustruh pro obrábění dvěma řízenými osami
  • Vysoká přesnost a spolehlivost pro nepřetržitý provoz
  • Změna výbavy po dobu celé životnosti –  modulární koncepce stroje
  • Úspora energie 30% – digitální pohony s rekuperací energie při brzdění

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/5/e/5ea55eb5-0be7-4ee6-91ff-dfd030e72ebb/strojimport.cz/web/wp-content/themes/strojimport/single.php on line 98