MCV 800 Quick

MCV 800 Quick - vertikální 3 osé obráběcí centrum se zvětšeným rozjezdem osy X na 800 mm, s rámem typu C a dlouhodobě vysokou pracovní přesností, nepřímým odměřováním ve všech osách a rychlým a přesným polohováním.
Poptat

Vertikální tříosé obráběcí centrum MCV 800 Quick

MCV 800 Quick – vertikální 3 osé obráběcí centrum se zvětšeným rozjezdem osy X na 800 mm, s rámem typu C a dlouhodobě vysokou pracovní přesností, přímým odměřováním ve všech osách a rychlým a přesným polohováním. Na stroji jsou použita automatická výměna nástrojů se zásobníkem s mechanickou rukou na 24 poloh s výkonnými nástroji s vysokotlakým středovým chlazením. Velmi vysoký pracovní rozsah při minimálním pracovním prostoru stroje. Bezpečnost obsluhy zajišťuje vodotěsné kabinové zakrytování pracovního prostoru s levými bočními prosklenými dveřmi. Při využití přídavného otočného a sklopného stolu je možnost 4 a 5ti osého obrábění. Na stroji je zvýšený počet upínacích drážek na stole. Řídící systémy HEIDENHAIN TNC620 nebo SIEMENS 828D. Nabízíme širokou škálu frézovacích vřeten pro uspokojení každé potřeby našeho zákazníka v různých segmentech průmyslu. V základním vybavení stroje je ruční ofuk a oplach, světlo na vřeteníku, vnější ofuk nástroje. Pro obrábění litiny, plastu a lehkých barevných kovů, jako například hliník a jeho slitiny, musí být stroj vybaven účinným systémem filtrování s jemnou filtrací chladicí kapaliny. Nově je u stroje připravená varianta se šnekovým dopravníkem třísek ⇒ kompaktnost (délka stroje snížena o 1200 mm oproti článkovému dopravníku).

Vřeteno je vybaveno pro upínání nástrojů se strmým upínacím kuželem 7:24 velikosti ISO 40 a středovým upínáním nástrojů, je v provedení 12 000 ot/min (quick), vybavené ložisky s ocelovými kuličkami. Pohon vřetena je proveden regulačním motorem.
Obráběcí centrum je vybaveno rotačním zásobníkem nástrojů s 24 výklopnými lůžky pro 24 nástrojů s mechanicky ovládanou manipulační rukou.

Zásobník nástrojů a uvolňování nástroje ve vřetenu je ovládáno pneumaticky.

Hlavní rysy stroje

  • Linearní valivá vedení s přímým odměřováním ve všech osách
  • Zvětšený rozjezd osy X = 800 mm
  • Zmenšený zástavbový prostor stroje, vylepšená ergonomie ⇒ nižší prostorové nároky
  • Inovace kinematické konfigurace křížového stolu⇒ zvýšení statické tuhosti nosné struktury
  • Nově připravená varianta stroje se šnekovým dopravníkem třísek ⇒ kompaktnost (délka stroje snížena o 1200 mm oproti článkovému dopravníku)
  • Zvýšení počtu upínacích drážek na stole
  • Řídící sytém Heidenhain TNC620, Siemens 828D
  • Inovace vřetena ⇒ snížení hlučnosti, zvýšení maximálních otáček na 12 000 min-1

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/5/e/5ea55eb5-0be7-4ee6-91ff-dfd030e72ebb/strojimport.cz/web/wp-content/themes/strojimport/single.php on line 98