WHN(Q) 13/15 CNC

WHN (Q) 13/15 CNC - univerzální stroj pro obrábění netočivých větších a těžších obrobků ze šedé litiny, ocelových odlitků a oceli do hmotnosti 25 t. Stroj může být doplněn řadou dalších speciálních technologických doplňků, které značně rozšiřují aplikační možnosti stroje.
Poptat

WHN (Q) 13/15 CNC – univerzální stroj pro obrábění netočivých větších a těžších obrobků ze šedé litiny, ocelových odlitků a oceli do hmotnosti 25 t. Stroj může být doplněn řadou dalších speciálních technologických doplňků, které značně rozšiřují aplikační možnosti stroje.
Za celou dobu výroby bylo prodáno více než 2000 vodorovných vyvrtávaček WHN(Q) 13/15 CNC. Jsou to univerzální stroj pro velmi přesné frézování, souřadnicové vrtání, vyvrtávání a řezání závitů skříňových, deskových a tvarově složitých obrobků do celkové hmotností až 25 tun. Na přání je možno stroj doplnit řadou přídavných technologických zařízení, která rozšiřují technologické možnosti stroje. Stroje jsou osazovány souvisle řízenými systémem SINUMERIK 840DHEIDENHAIN iTNC 530 nebo FANUC 31i